Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki fiatalon hirtelen elbutul?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem magam 20 évesen, mintha tompább lennék mint pár éve, kevésbé vagy egyáltalán nem megy a gondolkozás.
2022. júl. 17. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdemes vele elballagni a háziorvosodhoz. Nem a kicsattanó egészség jele.
2022. júl. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Sok minden okozhatja, te tudod ez milyen mértékű és mennyire zavar. Ha már a mindennapi életedet is negatívan befolyásolja, akkor menj orvoshoz.
2022. júl. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mentális képességeket folyamatos "edzéssel" lehet és kell karbantartani.
2022. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A fiatalon rendszeresen füvezőkkel szokott ez történni.
2022. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Akkor érthető lenne, de soha nem próbáltam egyiket se.
2022. júl. 17. 22:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A másik ami lehet, hogy poszt-covid, vagy vakcina mellékhatás.

Van huszonéves munkatársam aki pár hétig beszélni sem tudott.

2022. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet én is éreztem, meg néha érzek is de én úgy gondolom, hogy amiatt van, mert már a középsulinak meg az egyetemnek (msc-nek) is régen vége és addig folyamatosan kellett, viszonylag sokat tanulni. Most is kell de nem olyan szinten és nem feltétlen elméleti tudást kell bemagolni napról-napra.

Így kvázi bennem legalább is az ütődött fel ilyen szinten, mintha régebben "többet" tudtam volna és nyilván abból meg már felejtettem.

Igazából ez sem teljesen igaz, mert sok minden beugrik újra egy kis ismétléssel de szerintem a rutinszerűen végezendő tanulás miatt volt/van ez a "butulás" érzet.


Természetesen lehetséges sok már ezer ok is biztosan, ez most csak személyes tapasztalat volt inkább. Ha nagyon úgy érzed, konzultálj orvossal azért.

2022. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 Be lettem oltva tavaly áprilisban és májusban és decemberben covidos is voltam.
2022. júl. 17. 22:39
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Covidot meg oltást szerintem nyugodtan kihagyhatjuk innen, mert én is ebben a cipőben járok, de már jó fél évvel az első korona hírek előtt kezdtem erezni.
2022. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!