Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Nagyon fáj a...

Mitől lehet ez? Nagyon fáj a gyomrom.

Figyelt kérdés

Már órák óta nagyon fáj a gyomrom, az előbb felkeltem mert aludni sem tudtam de csak kivert nagyon a víz és nagyon hanyingerem lett. Most ott fekszek előre nézve így a hanyingerem szerencsémre elmúlt de a hasfajas nem. Most éppen, hogy elviselhető ebben a pózban. Mert ahogy mozgok minden pózban máshogy fáj valahol jobban valahol kevésbé.

Nem ettem ma semmi szokatlant illetve semmi olyat amit pl anyukámnak nem evett volna. Csak egy mini tepertyűs pogácsát.


Szerintetek mitől lehet?



2022. júl. 20. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyél gyümölcsöt!
2022. júl. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem gyomorsav
2022. júl. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nincs hányingered?
2022. júl. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De, írtam is. Illetve csak egy ideig volt de akkor nagyon. Meg a szívem is elkezdett gyorsan verni a 2 tenyerem meg bizsergett hirtelen
2022. júl. 20. 07:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem gyomorsav
2022. júl. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Hanyatt fekve rosszabb, mint pl bal oldalon esetleg fel ülve? Mert akkor szerintem is gyomorsav.
2022. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!