Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez vajon covid lehet-e?

Ez vajon covid lehet-e?

Figyelt kérdés

3-4 napja kezdődött. Olyan tünetei voltak mint egy rendes náthának. Torokfájás, köhögés, orrfolyás, homlok, és szemfájás.

Azóta a nyaki mirigyeim megduzzadtak, nagyon rekedt a hangom. A nyelőcsövem fáj amikor köhögök, vagy nyelek. Volt néhányszor enyhe ájulásszerű érzésem, de semmi nem történt csak az érzés volt olyan, mintha elsötétülne rövid időre a világ. Lázam nem volt, egy kis hőemelkedés inkább, 37,1-38 között infrás lázmérővel mérve. Azóta a tüdőm is érzékenyebb, egy kicsit mintha fájna. Nem gondoltam covidra, mert álltalában ki se mozdulok, boltba, postára, gyógyszerárban voltam. Azután lett gyanús, hogy megszagoltam egy dezodort, és nem éreztem az illatát, csak hogy valami alkoholszerű dolog marja az orromat. Mással is kipróbáltam, de csak egy nagyon picit érzem a szagokat. Az ízérzékelésem viszont megmaradt. Ja és az orromat olyan mintha állandóan marná valami levegővételkor. Mit kell ilyenkor csinálni? Ez már kovidgyanúnak számít, és csak telefonálni lehet az orvosnak? Elmenni csak úgy nem lehet? Másnál hogy történt?



2022. júl. 21. 21:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam megfázásra, mert 4-5 napja sok jeges üdítőt ittam.
2022. júl. 21. 21:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy covid, vagy a millió másik légúti betegség egyike, amik szintén ezekkel a tünetekkel járnak.
2022. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyedül a részleges szaglásvesztés miatt lett gyanús, amúgy fel se merült volna bennem hogy az is lehet. Ilyenkor mi a teendő? Csak telefonálni lehet az orvosnak?
2022. júl. 21. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Telefonálj, igen. Megtetted már?
2022. júl. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, kiderült hogy az volt. Az orrbadugós gyorsteszttel mutatták ki.
2022. júl. 29. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!