Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet ezek alapján?

Mi bajom lehet ezek alapján?

Figyelt kérdés
Ha egy olyan embert látok verekedni akit ismerek akkor bármi is történik nagyon gyorsan ver a szívem. Ugyan ez történt amikor pár hónapja ránéztem valakire és ezért akart nekem jönni. Valahogy úgy érzem hogy valami nincs rendben. Néha még filmekben is egy durvább balhé miatt. Nagyon gyengének érzem magam. 16F vagyok így volt már részem egy-ket konfliktusban de vissza tudtam ütni volt hogy nyertem volt hogy vesztettem és olyankor inkább a düh nyert nem a félelem. Viszont most gyávának és egy nagy csicskának érzem magam. Ezt lehet valahogy kezelni, vagy esetleg majd érettebb leszek és akkor változnak majd a dolgok? Kicsit szarul esik amikor a haverjaimmal vagyok és amíg ők védenének engem meg persze magukat én szerintem meg se birnek mozdulni. Fejben van a gond vagy ez valami más?

2022. júl. 21. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az adrenalintól. A kérdés amúgy zavaros.
2022. júl. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha balhé van akkor stresszes leszel, no shit.

Amúgy te milyen körökben mozogsz? Úristen...

2022. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!