Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom az alábbi...

Mi lehet a bajom az alábbi tünetek alapján? Komoly dologról lehet szó?

Figyelt kérdés

Szerda délután kezdődött, köldöktáji fájdalommal, majd átterjedt az egész gyomromra, főleg gyomorszájnál éreztem állandó görcsös fájdalmat. Végigszenvedtem az éjszakát, hiába vettem be bármilyen gyógyszert, semmi nem hatott.

Reggelre picit enyhült, elmentem dolgozni, de újra fájni kezdett, és hányingerem is lett picit, valamint semmi étvágyam nem volt. Délutánra átment szúró fájdalomba, ami picit enyhébb volt, olyan mintha beszorult volna a szél, vagy hasonló.

Késő estére hasmenésem lett és nagyon megkönnyebbültem, viszont idegesít, hogy most reggel ugyan nem fáj folyamatosan, de még mindig beszúr ha mozgok/köhögök, stb... mi lehet ez? Hétvégén meg voltam fázva, az ráhúzodott? Vagy epe? De nem ettem semmi olyat, sőt nehezet sem.


Lehet el kellett volna mennem orvoshoz, csak a hét elején így is szabin voltam a megfázás miatt.. nem akartam h megszóljanak.


2014. febr. 7. 07:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet egy gasztrointesztinális tüneteket okozó vírusfertőzés kezdeti szakasza. Aktívszén és bélfertőtlenítő (Carbo activatus + Bolus adstringens) az ilyenkor szokásos kímélő étrend mellett (főtt krumpli, keksz, sok tea, reszelt gyümölcs-alma; fehérje és zsír mellőzése). Ha ezt felső légúti tünetek követik, akkor azt az annak megfelelő módon kell majd vagy más) kezelni.
2014. febr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!