Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A sürgősségire ha bemegyek...

A sürgősségire ha bemegyek csinálnak covid -tesztet? és mennyi idő alatt van eredmény?

Figyelt kérdés
2022. júl. 24. 01:04
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Nem csinálnak! Minek?

Tudod, hogy mit jelent a sürgősségi ellátás? Nagyon nem arra való, hogy ott teszteltesd az esetleges betegségeid.

2022. júl. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Patikában pár ezer ft egy covid gyorsteszt.


De sok értelme nincs a tesztelésnek, semmivel nem vagy előrébb, ha tudod hogy covidos vagy.

Ha a tüneteid nem súlyosak, akkor úgyis csak annyit tudnak rá mondani, hogy maradj otthon és pihenj.

2022. júl. 24. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

tényleg?? tudom mi a sürgősségi képzeld amikor legutóbb voltam decemberben gyomorfájás miatt az volt az első hogy pcr-tesztet végeztek.



De sok értelme nincs a tesztelésnek, semmivel nem vagy előrébb, ha tudod hogy covidos vagy.



????? hogy irhattok ilyen hülyeségeket. ha covidos vagyok nyilván nem megyek emberek közé 10 napig, nagyon nem minegy hogy 10 napig otthon ülök vagy nem

2022. júl. 24. 09:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!