Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy embernél hogy lehet...

Egy embernél hogy lehet megállapítani hogy hol a fájdalomküszöbe? Katonaságnál vannak ilyen "tesztek" vagy ilyesmik?

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
ez egy érdekes dolog.ha fáj a fejem,kapkodva megyek a gyógyszerért,annyira nem bírom.a szülési fájdalmakat meg se éreztem,pedig a doki mondta hogy ilyenkor már orditoznak a kismamák.innentől fogva én sem tudom,hogy most alacsony vagy magas a fájdalomküszöböm??
2008. dec. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

egyetemes fájdalomküszöb nincs.

Van aki a mentális fájdalomtóól elájol, de ha leszakad a karja, meg sem érzi. (utóbbi részben a sokk miatt)

Igazából a fájdalomküszöböt csak mentális tréninggel lehet növelni. Ha ilyesmit csinálsz, vigyázz hogy károsodás nélkül okozz fájdalmat magadnak. pl.: nem célszerű levágni a kezed, mert a q*vamagas fájdalomküszöböddel semmire nem mész ha nincs rá szükséged éles helyzetben. Márpedig nem valszínű hogy lesz.


Elsőként talán gondolj arra, hogy mindennapi kelleetlennségeket zsörtölődés nélkül elviselj, kisebb fájdalmakat hagyj figyelmen kívül.

2009. ápr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csiber válasza:
100%
Katonaságrol nem esett szó: Vannak. Többnyire hogy mennyire birná ki ha mondjuk válon lönék. Menne tovább, vagy ott halna meg.
2009. jún. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!