Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet elviselhetőbbé...

Hogy lehet elviselhetőbbé tenni ezt a forróságot ha gipszben vagyok?

Figyelt kérdés
Mondhatni tokától bokáig gipszben vagyok, és nagyon szenvedek, bármilyen praktikák szívesen veszek.

2022. júl. 26. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Ha a teljes tested gipszben akkor hogy tudsz írni? Hogy mozogsz? Egyáltalán mit csináltál hogy idáig jutottál?



Ez így elég hihetetlen számomra, csak úgy egy embert nem gipszelnek be tetőtől talpig.

2022. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A lábam van gipszben…. Csak az teljesen.
2022. júl. 26. 11:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ez már gipsz nélkül is elviselhetetlen, talán ventillátor a lábadra, de a viszketésre az nem hat, fiamnak vonalzóval vakargattuk a gipsz alatt. :-)
2022. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nincs mit csinalni...nekem is gipszben van a labam, probalok huvosebb helyeket kapni...eleg keves sikerrel☹️

Veled mi történt?irhatsz privatba is

2022. júl. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Semmit, ki kell bírni.

Körkörös már vagy csak sin?

Engem ma gipszeltek át teljes gipszbe, ez mèg rosszabb.. mondjuk én agyhoz vagyok kötve, két gipszcsizmával.

2022. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Mikor két hazug találkozik... Akarom mondani mikor a gipszfétises saját magával beszélget...
2022. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendes fehér gipszem van, ha erre gondoltál… Veled mi történt hogy két lábad is gipszben?
2022. júl. 29. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!