Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvászavar, tudnátok segíteni?...

Alvászavar, tudnátok segíteni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Egy pár napja a mellkasom fokozatosan fáj, de tűrhetően, és gondoltam majd elmúlik. Nem is ezzel lenne a gond, hanem éjszaka, mikor tényleg úgy csukom be a szemem, hogy aludni akarok, teljesen máshogy kezd el fájni, és a fejemben minden elsötétül, érzem hogy nemsokára elvesztem az eszméletem. Ilyenkor gyorsan kinyitom a szemem, nagyon félelmetes, és az egész éjszakám ìgy zajlik le. Szószerint nem aludtam napok óta, nem tudom meddig bírom ezt. Csak azt szeretném tudni, hogy csináljam azt, hogy minden a régi legyen? Az orvosok azt mondták a szívemmel minden rendben. De nem akarok félni az éjszaka eljövetétől. Ha esetleg van valami tanácsotok nagyon hálás lennék érte!
2022. júl. 26. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy alszol, pánikroham. Van olyan, hogy alvásklinika, ők ezt műszeresen be tudják neked bizonyítani. Szorongsz, pszichiáter, de minimum klinikai szakpszichológus kell.
2022. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!