Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Enyhén benőtt körömmel mit...

Enyhén benőtt körömmel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban vettem észre, hogy olyan mintha kicsit benőtt volna a lábamon a köröm. Legutóbb véletlenül túlságosan levágtam a szélén is, ez lehet a probléma. Még soha nem volt ilyen problémám. Nem nagyon fáj, csak egy kicsit és piros ott körülötte. Genny eddig még nem volt. Próbáltam felemelgetni egy kicsit az ott növő körmöt és eltűrni a bőrt. Meg bekentem a bőrt ott ilyen puhító krémmel, hátha úgy egyszerűbb lesz a dolog. Ezen kívül mit lehet még vele csinálni? Meg ez elmúlik otthon? Ahogy mondtam nem egy igazán extrém eset ez.

2022. júl. 28. 23:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt tanácsolták, hogy vattát tegyek alá amíg nő annyira. De ha minden nap figyeled és igazítod, nem lesz gond, ne szorítsa lábbeli figyelj rá.
2022. júl. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!