Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg jótékony hatású az...

Tényleg jótékony hatású az ashwagandha?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm ajánlására szereztem be por alakban szedtem jó ideig de nem sok hatást éreztem,leginkább depresszió végett próbáltam mert azt mondta ismerősöm jót tesz a depresszióra is meg a férfiasságnak is meg ilyesmi.

Ezt mondta utoljára az ismerősöm


"Emelni kell az adagot, akik szedték azért hagyták abba mert megijedtek, mert minden félelmük elmúlt, közömbösek, érzéketlenek és teljesen stressz mentesek lettek, van akiket ez megriaszt"

Én semmi ilyet nem éreztem tőle pl igaz nem hatalmas adagban szedtem.

Ezt is mondta utána

"Kevés volt az adag valószínű, napi 5-10g kellene szedni"


Meg azt mondta ha lenne rá pénze kilószám enné,de én már nem nagyon tudok az ilyen cuccokban hinni.



2022. aug. 1. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

tok olyan akkor mint az antidepi, behoz neutralisba 5-10mg-mal, aztan tok motivalatlanna tesz, meg semmi szelsoseges erzes. lol

ui. nem probaltam meg ezt

2022. aug. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bhbhbbalek!
2022. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy a haverod egy kicsit zakkant, a porod meg nem épp csúcsminőségű. Több ismerősöm is szedi hosszabb ideje, közömbösséget, érzéketlenséget nem tapasztaltak, az 5-10 g meg elég vadul hangzik, a GAL-féle kapszulában van 250 mg, abból egyet vagy kettőt szednek naponta.
2022. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3/


Én már nem használom

2022. aug. 21. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!