Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet valaki rákos? Mi...

Martin..... kérdése:

Mitől lehet valaki rákos? Mi a leggyakoribb dolog ami ezt okozza?

Figyelt kérdés

2022. aug. 1. 02:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Mindenkinél más, ezt így nem lehet megmondani szerintm.
2022. aug. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
A sejtosztódás a ultimate bűnös.
2022. aug. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Vannak tényezők, amik hajlamosíthatnak bizonyos rákfajtákra (táplálkozás, dohányzás, alkohol, sugárzás pl.), de amúgy meg bárki lehet az bármikor sajnos.
2022. aug. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem elsősorban a genetika.



Nekem pl mind a 4 nagyszülőm rákos vagy rák miatt halott volt 70 évesen. Szóval nálam erősen sanszos.

2022. aug. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Kedves 4-es! A szuleiddel mi a helyzet? Szerintem az a legfontosabb. Sajnos erintett vagyok. Szerintem a kaja. Nem kovetek semnilyen dietat, nem vagyok kitarto. Minden ok lehet amit irtak. De tenyleg ugy gobdolom, hogy ez a rebgeteg tartositott etel okozhatja.
2022. aug. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 johny85 ***** válasza:
79%
tartósitó szerek pl aszpartan+cigi kb 300rákeltő anyagot tartalmaz
2022. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Genetikai, rákkeltő ételek...
2022. aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
stressz
2022. aug. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Kedves 8-as. A stresszt sokaig gondoltam en is....de mar megkerdojelezem. Ha igy lenne: akkor mindenki aki taborban /gulag, munka,borton/ volt rakos lenne? Nem igy van! Nagy rajongoja vagyok Sellye professzornak. Pont ezert, nagyon erdekel a velemenyed! Honapokat toktottem keleten kolostorokban. Mint tunya nyugati en szinte eheztem/ szinte... mert keves kaja volt/ rengeteg idos szerzetessel toltottem idot/85-100 evig/ kutya bajuk. Biztos, hogy minden kozrejatszik amit irnak! Akkor is meggyozodesem az elelmiszer! Amugy nem tudod kivedeni, mert tudsz mindent megternelni, megfelelo korulmenyek kozott. A genetika a 2. szerintem. Utana jon minden mas. Fejtsd ki a velemenyed kerlek!
2022. aug. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Senior Séf ***** válasza:
83%

A leggyakoribb dolog ami ezt okozza, az, hogy nem veszi komolyan a pofonokat, és mindent ugyanúgy csinál, mint eddig. A rák sohasem derült évből villámcsapásként jön. Megvannak a stációi, és ezeknek megvannak az intő jelei. Csak ugye az ember úgy van bedrótozva, hogy mindenki lehet rákos, csak ő nem. Mindenki karambolozhat, csak ő nem.

Ha meg az igazán alapvető okra vagy kíváncsi, az az életmódban és a táplálkozásban keresendő.

2022. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!