Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a covid-protokol...

Az igaz, hogy a covid-protokoll miatt haltak meg nagyon sokan a kórházakban?

Figyelt kérdés

Az erre vonatkozó cikkeket valamiért (talán mert igazak) törölték. De állítólag a betegeket akaratukon kívül nagyon erős nyugtatószerekkel benyugtatózták, lekötözték, majd intubálták, és így a legtöbb esetben már nem volt visszaút. A hozzátartozókat is azért nem engedték a kórházakba, hogy nehogy meglássák, mi folyik odabent.

Szerinted lehetséges, hogy a bevett covid-protokollal szándékosan embereket öltek?



2022. aug. 2. 11:30
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
15 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, de azt igen, hogy mivel mindenhol a covidos betegeket kellett priorizálni, így előbb segítettek egy 95 éves covidoson, mint egy 20 évesen, aki a várakozás miatt agykárosodást szenvedett (már nem tudom, mivel vitték be, de nem segítettek rajta időben). Ezt egy orvos barátom mesélte. És sok-sok ilyen eset volt még…
2022. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Mindenesetre nem azért nem engedték be a rokonokat, hogy ne lássák, mert máskor is ugyanazt a borzalmat láthatják, hanem mert a betegség erősen fertőző. Szerintem jobb kórházi ellátottsággal bíró országokban be lehet mászkálni a fertőző osztályra?

Lenyugtatózás, lekötözés biztos van, de inkább öregeknél, mint fiataloknál. Nyilván csak akkor intubálnak, amikor nem képes lélegezni, és nyilván a protokoll is ezt írja elő. Azért ne tekintsd mészárosoknak az orvosokat.

2022. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem igaz, azt a gyógyszert adták csak amit állandóan szed az ember, nyugtatózás nem volt, aki kért kapott estére, hogy tudjon aludni.
2022. aug. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!