Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Depresszióból hogyan lehet...

Depresszióból hogyan lehet kijönni egyedül?

Figyelt kérdés

A kialakúlt helyzet miatt, úgy érzem nincs jövő.

Szakemberhez egyéb okból nem tudok elmenni.

Úgy érzem jó lenne ha reggel már fel sem kelnék.


(ha nem rúgnál belém megköszönném)



2022. aug. 2. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne, kezdek szépen lassan "meghalni" pedig mindenem megvan.
2022. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehezen, ritkán.
2022. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az a kialakult helyzet, amiből nehéz kijönni?
2022. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a felnőtté válás, előtte a kamaszkor okozott gondokat. Most a stressz, megfelelési kényszer a munkáltató, párom és család felé, túl sok részre szakadok hirtelen ahogy kikerültem a burokból ami eddig védett és sok nekem ez az inger. A kollegákhoz pozitívan viszonyulni, felettesekkel mindent egyeztetni, konkrétan úgy érzem hogy be vagyok zárva, jobban mint az iskolában. Ha akarok valami szabadságot, be kell jelentenem és két hétig túlóráznom miatta. Otthon vezetni a háztartást, amit eddig nem kellett, vagy kb csak az volt a feladatom. Tegnap leb@sztak, hogy ne csaljak, most meg már félve jövök be dolgozni, pedig csak azt csináltam amit a többiek. Ugye valakinek meg van engedve bármi, másnak meg már nincs. Félek hogy kiközösítenek vagy megbukok mert nagy falat ez nekem így elsőre. Teljesíteni tudnék 100%-osan ha lenne elég energiám de az pont nincs. Munkahelyi teljesítményem 80% körüli, az otthoni jelenleg 5%, háztartás 30%, párkapcsolat meg nem is tudom 30-40 körül, közel sem olyan mint az elején.

1-es voltam

2022. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!