Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fülzúgást, fülsistergést...

A fülzúgást, fülsistergést hogyan értsem meg?

Figyelt kérdés
Teljesen laikus érdeklődő vagyok, de szinte állandó (éjszaka, csendben jobban hallható) fülsistergésem van. Azon kívül, hogy orvossal nyomjuk el (sikertelenül), hogyan tudnám megérteni, mit akar ez üzenni? Esetleg valaki, valami kapcsolatba akar velem lépni? Hogy tudnám ezt megérteni?
2022. aug. 4. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Azt akarja "üzenni" hogy magas a vérnyomásod.
2022. aug. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez az, amin már túl vagyok, rendszeresen mérem, orvosnál is voltam, a vérnyomásom rendben van.
2022. aug. 4. 10:02
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Nekem sajnos folyamatosan sistereg amióta par éve túl sokat használtam fülhallgatót. Nem használsz túl sok fülhallgatót, hangos zene, esetleg bulik, hangszennyezett munkakörülmény? Én nem kevernék az ilyenekbe ezotériát, hogy mit akar üzenni a testem, meg a rezgések, a csí, meg a csakra meg a többi hülyeség. A fizikai betegségeknek fizikai oka van. Igaz, fizikai problémát okozhat lelki, de az általában stressz, amitől szimplán gyengül a test, de ott sincs ilyen hogy valami felsőbb erő, vagy entitás "üzenni" akar.
2022. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Parazita költözött a füledbe, vizsgáltasd ki. Fül-orr-gégészet
2022. aug. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Meg vagy manifesztálva. Katikapatika múltkor írta, hogy nem illetted a nyelveddel a vénuszdombját. Ezért megharagudott rád.
2022. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is ez volt múltkor.

Magas volt a pulzusom és kaptam rá gyógyszert.

2022. aug. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Grimfox ***** válasza:
30%

Ez egészségügyi probléma. Nem feltétlen vérnyomás. Lehet túlzott nyomás a belső fülben, fertőzés a belső fülben, vagy a fülkürtben, idegrendszeri eredetű probléma, és ezer más. A háziorvossal kellene konzultálnod, aki a megfelelő helyekre tud neked adni beutalót.

A spirituális, okkult magyarázatok nagyon valószínűtlenek ebben az esetben.

2022. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xp ali ***** válasza:
Semmit nem akar. Mindenkinek zúg a füle, ha eszébe jut és figyel rá.
2022. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!