Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem mulo seb. Mitol?

Nem mulo seb. Mitol?

Figyelt kérdés

Oszinten azt sem tudom, hogy mitol alakult ki ez a seb, de mar kb fel eve ott van a labfejemen es nem akar elmulni, lekaparni nem probaltam.

[link]


2022. aug. 6. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ne kapargasd, hanem orvosnak, bőrgyógyásznak mutasd meg.
2022. aug. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vércukrod rendben? Ennyi idő után tényleg mutasd meg orvosnak.
2022. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem mertem a vercukrom meg soha. Ez lehet amugy bőrrák?
2022. aug. 6. 10:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, de jobb, ha orvos mondja meg, hogy mi ez, mintha laikusok tippelgetnek. Lehet, hogy semmiség, bár azért van mellette egy kis pirosság, ami nem annyira megnyugtató.
2022. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg orvosnak mindenképp, de amúgy a paromnak is volt egy hasonló sebe, nagyon lassan gyogyult, de a bőrgyógyász azt mondta semmiség. Vérképe is rendben volt, mostanra már alig látszik. De jobb, ha latja szakember.
2022. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kis pirossag van, hanem konkretan korbe a seb korul piros teljesen csak kepen nem annyira latszik.
2022. aug. 6. 11:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen. Csípés után befeketedett, hasonlóan nézett ki, aztán eltűnt, de ott a bőröm beesett, és a hús is kirohadt
2022. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ez nem valtozik semmit, igy nez mar ki fel eve.
2022. aug. 6. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!