Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kaphatnék tapasztalatokat...

Kaphatnék tapasztalatokat oltással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy nagyon tanácstalan vagyok, hogy oltassunk-e vagy sem. Átestünk pár hete a víruson, most nem oltathatunk de egy pár hét múlva már igen.

Leírnátok kérlek, akármilyen vakcináról van szó, hogy okozott-e bármi bajt vagy pedig megéri-e oltatni? Köszönöm szépen!



2022. aug. 7. 08:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%
Semmi bajt nem okozott. Nem idióta hoax oldalakról meg szomszéd marinéni véleményéből kell tájékozódni.
2022. aug. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
63%
3 oltásom van. Semmi bajom nem lett tőle. Mint ahogy másoknak sem a környezetemben.
2022. aug. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%
Mégis, milyen bajt vársz? Minden kutatás azt mutatja, hogy az oltás ved, sokkal kisebb a kockázata, mint ha nélküle leszel covidos. Talán ezeknek kéne hinni, nem azoknak akik géplakatosból két nap alatt lettek vírusszakértők és osztják a baromságaikat.
2022. aug. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
53%

Az első körben elkaptuk, csúnyán hazavágott minket, ahogy volt lehetőség oltattunk (Szputynikot kaptunk), majd az emlékeztetőt is kértük év elején. Többször is elkaptuk azóta, de csak némi időleges szaglásromlás/vesztés van, ennyivel megúszom, a férjem meg egy kicsit náthás.

Ha lesz az újabb változatú Pfizerből, akkor abból is kérni fogunk. Nem szeretnék többet annyira beteg lenni.

2022. aug. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
41%
Senkinek semmi baja nem volt utána, sem hosszútávon, sem rövidtávon a környezetemben, pedig nem kevés embert ismerek.
2022. aug. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
57%
Semmi bajod nem lesz az oltástól. Annyi, hogy számolj az oltás utáni lehetséges reakciótól, én mind 3 Pfizer után belázasodtam és kb. 1 hétig beteg voltam, de ez változó, van akinek semmi baja nincs utána sem.
2022. aug. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
55%

Miért pont most jutott eszedbe?

Én találkoztam olyanokkal, akiknek okozott bajt az oltás. De ezt most tegyük félre, mert úgyis biztos hazudok, olyan nincs🙄

Nézzük a tényeket. Átestél a betegségen, túlélted. Ezzel sokkal nagyobb védelmet szereztél, mint az oltással, ami eleve egy tök másik változatra van kifejlesztve. Oltásról függetlenül, ha újra elkapod, annyi bajod se lesz, mint az elsőnél volt, de ha oltatsz, jó leszel példának a sok oltáspártinak, hogy lám, lám, hogy megvédte az oltás!🤦🏽‍♀️Ja,vagy inkább az első fertőzés.

Ha nem hiszed, hogy lehet bajod az oltástól, legalább abban higgy, amit az oltást pártolók se tagadnak. Simán járhatsz úgy, ahogy a #6 válaszoló. Tehát, azért, hogy elkerülj egy 1 hetes betegséget (amit egyáltalán nem biztos, hogy elkerülsz, mivel ugyanúgy elkaphatod oltottan), bevállalsz 3x egy hét betegséget.😂Ne haragudj, de én ebben rohadtul nem találok logikát, pedig nagyon keresem.

2022. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%
Keresd tovább, utolsó. Ha lehet tudományos kutatásokban, ne saját kis logikáddal ami nyilvan kva távol áll az orvostudománytól.
2022. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
53%
Kerestem, ne aggódj. Nincs. Meg Rusvai is azt mondta a riporternek, mivel átesett rajta, fölöslegesen oltatta be magát. Honnan veszed, hogy mennyire állok távol az orvostudománytól amúgy?
2022. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
56%
#7: Azért egy kicsit rátapintottál a lényegre. Én tavaly egész évben nem voltam beteg, viszont kaptam a 3 oltást, amitől kapásból elment betegségre 3 hét feleslegesen és akkor még nem beszélve a további két hétig tartó hónalji nyirokcsomó duzzanatoktól, amik baromira fájdalmasak voltak, bár azért dolgozni tudtam már. Jó persze akár meg is védhetett a covidtól és akkor az a pár alkalmas immunreakció még mindig jobb, de azért az is fura, hogy már nincs védettségem, a kollegáim is mind be vannak oltva és mégis elkapták, munka közben derült ki, én meg egyszer sem voltam az, pedig jó pár tesztet csináltattam. A másik nagy probléma az volt szerintem, hogy anno aki kórházi dolgozó ha covidos lett, akkor megkapta rá a 100%-os TP-t, de basszus aki az oltástól lett beteg, az miért nem kapta meg?
2022. aug. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!