Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Dokihoz...

Mi lehet a bajom? Dokihoz menjek vagy dolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Délután rendel az orvosom, nem tudom eldönteni hozzá menjek vagy a munkahelyemre dolgozni, ez pedig azért van mert egyszer úgy érzem magam hogy semmi bajom, aztán meg ismét kezdődnek előről a tünetek és ez így kb. fél óránként váltakozik. Az alábbi tüneteim vannak:

- A legrosszabb a légszomj. Mintha ülne valaki a mellkasomon. Ha mozgok rosszabb. Kapok levegőt de rendesen kell sóhajtoznom érte, azoktól a nagy levegővételektől pedig már fáj a tüdőm. Most viszont mikor ezt írom pl. alig érzem. Most is van légszomjam de nagyon pici. Aztán lehet fél óra múlva megint majd megfulladok…

- Folyik az orrom mint a csap.

- Érzem ahogy veszem a levegőt hogy valami hörög de nem bírom kiköhögni, csak ugatok.

- 2-szer volt ma már kissebb hányingerem.

- Lázam nincs! Hőemelkedés se, mégis egyszer piros vagyok meg megsülök, izzadok, utána rámhűl az izzadság libabőrös a kezem.

Félek ha elmegyek dokihoz kiír holnapra meg kutya bajom lesz. Jártam már így.

35/N



2022. aug. 8. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz. Ez nem is kérdés.
2022. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Neked kell eldöntened, de ha úgy döntenél, hogy dolgozol, akkor vegyél be 2 óránként 500 mg C vitamint! Nem elég egyszer bevenni nagy adagot.

Ezenkívül én valami multivitamint is bevennék.

Ha szoktál néha allergiás is lenni, akkor vegyél be 1 allergiagyógyszert. Amúgy meg előbb kezdődött a parlagfű szezon, 2 napja tiszta nátha vagyok én is, lehet akár az is a bajod.

2022. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sssaszem ***** válasza:
Kedves Kérdező! Azóta hogy vagy? Mit mondott a doki?
2022. aug. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!