Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális ez munkahelyen? Úgy...

Normális ez munkahelyen? Úgy volt, hogy holnap nem kell dolgozni valami miatt. Ma reggel jelentette be a fönök mégis kell. De én úgy terveztem dokihoz megyek ha már úgy se kell menni dolgozni. Mondtam a főnöknek dokihoz megyek holnap. De?

Figyelt kérdés
De a fönök mi gyárt mondta nincs szabi. Mondom neki tápénz az van. Mondja a fonok ha elmerek menni akkor mehetek hr-re aláirni a felmondást. Normális ez? 3 müszakba 109 ezer forint fizuért. Ma kaptam meg ezt a sok pénz. 1 hét szabival (vagy nem tudom mivel nyári Leállás volt)
2020. aug. 4. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Álom munkahely :D
2020. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas. Gyorsan keress másik melót, vagy tanulj szakmát, én ezt tenném. Olyan helyentehetik ezt meg, ahol az emebrek könnyen lecserélhetők. Ennyiből meg fel sem fogom, hogyan lehet megélni.
2020. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan helyen tehetik meg ahol hagyják magukat az emberek. Én el se tudom képzelni a gyári melós, árufeltöltő miért hagyja magát? Ilyen munkát bármelyik bokorban talál, ennyi pénzért meg pláne.
2021. jún. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!