Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kávé+Frontin? Ihatok kávét...

Tamás90 kérdése:

Kávé+Frontin? Ihatok kávét Frontin mellé? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyjából 1,5 hónapja szedem a következő kombót pánikbetegségre: 3x0,25 frontin és Citapram 20mg. Alkoholt egyáltalán nem iszom mostanában (elötte a stresszoldás gyanánt mindennap megittam 1-2 sört) és eddig kávét sem ittam, de ez meggyötör,nagyon szeretem a kávét.

Nektek mi a tapasztalat, napi 1 3az1 ben Nescafé beleférhet?



2022. aug. 9. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ihatsz
2022. aug. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ihatsz persze. Frontint ha épp kávét iszol késleltesd pár órát. A kávé hatása úgy is kimegy 1-3 óra alatt.
2022. aug. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Soha az életben nem voltam pánikbeteg,sosem pánikoltam, aztán derült égből seggberúgásként ért ez az egész,ezért vagyok bizonytalan,hogy mit szabad és mit nem. Pszichiáter nem sok infót mondott,hogy mire figyeljek, csak annyit,hogy no alkohol,no cigi, no kávé! Mondom azért az egy kicsit éles váltás lesz :D

2022. aug. 9. 09:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj ezt mondania az orvosnak különben beperelhetik. Nekem vastagbélgyulladásra megsúgta hogy cigizzek minden nap, ez rendes volt tőle mert ilyet ugye nem ajánlhat. Nikotin jót tesz a beleknek. Ha nyugtatót szedsz, attól kávézhatsz, én is kávézok nem is keveset.
2022. aug. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már csak az AD-t fogod szedni, akkor alkohol is mehet.
2022. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na, az jó hír! És ez hogy van, először majd elhagyom a déli Frontint,majd a reggelit,és végül az estit?
2022. aug. 10. 08:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, de csak kb 2-3 után kezdd csökkenteni és nagyon lassan.
2022. aug. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!