Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns és Frontin...

Antidepresszáns és Frontin szedése mellet lehet koffeinmentes kávét inni?

Figyelt kérdés
Régóta szedek Antidepresszáns és Frontin gyógyszer. Régóta nem ittam kávét és már hiányzik a kávé ivás. Nem a kávé koffein hatása hiányzik, hanem a kávénak a finom íze hiányzik. Nem tudom hogy ezek gyógyszerek szedése mellet lehet-e koffeinmentes kávét inni. De azért sűrűn nem innám, hanem 1 héten egyszer innék koffeinmentes kávét.

2020. máj. 3. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2020. máj. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Miért ne lehetne? Napi 2 rendes kávét megiszok, sokszor a Frontinnal együtt. Szinte mindenki kávézik ugyanúgy Frontin és antidepresszáns mellett, lévén a koffein nem befolyásolja a hatásukat. Feleslegesen sanyargatod magad.
2020. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
En antidepi meg napi 1 mg xanax mellett iszok 6-8 kavet. Es meg elek.
2020. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem is lehet koffeinmenteset inni.

Meg tudom érteni a kételyedet, h lehet- e kávét inni. Én tavaly kerültem olyan állapotba, hogy antidepresszánst és Frontint is szedtem, és én abban a jó pár hónapban abszolút nem ittam kávét. Azért nem mert annyira túl volt pörögve az idegrendszerem (szapora pulzus stb.), hogy egyáltalán nem hiányzott a kávé, h még jobban felpörgessen.

Ebből a szempontból a Frontin és a kávé üti egymást,mivel az egyik nyugtat, a másik pörget. De ha csak a kávé íze hiányzik, szerintem a koffeinmentes nyugodtan mehet.

2020. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Adtam mindenkinek hasznos zöld kezet.

Akkor nincs oka a pánikra. Csak a kávé íze hiányzik a legjobban. Akkor heti egyszer koffeinmentes kávé ivástól, nem lesz semmi bajom. :-)

2020. máj. 3. 16:23
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

A koffeinnel mar vitaba szallnak orvosok, hogy ez a lassitas, gyorsitas karos. Ettol fuggetlenul husz eve csinalom...

De ahogy masok is irtak, koffeinmentes tokeletesen artalmatlan.

2020. máj. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!