Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gyógyszer dobozára az van...

A gyógyszer dobozára az van írva, hogy nem igényel különösebb tárolást, mégis lehet baj? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval, fogamzásgátlót szedek, és az van ráírva, hogy nem igényel különösebb tárolást. Azt olvastam egy cikkben, hogyha 25 foknál több van, az csökkenti a hatását (mint minden gyógyszernél). De én egy levelet hordok is magammal, így az utcán is érheti most a meleg. Ez tényleg számít?
2022. aug. 9. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Miért hordod magadnál? Ez nem olyan mint az asztma spray.
2022. aug. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha abból a levélből csak alkalmanként szedsz be és így egész nyáron ugyanaz a levél utazik veled, akkor igen, az hamarabb megromolhat. Ami gyógyszert így hordok magamnál, sokkal hamarabb lesz furcsa színe/állaga, mint ami a szekrényben volt tartva, bár én inkább csak fájdalomcsillapítót szoktam magammal vinni.
2022. aug. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!