Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a torkomban a fehér kicsi...

Mi a torkomban a fehér kicsi hólyag?

Figyelt kérdés
Már 1-2 hete jön fel a gyomorsavam, emiatt fáj a nyelőcsövem is kicsit és gombóc érzés van a torkomban is, nem tudom, hogy refluxos vagyok-e mert a családban sok van, és nagyon félek, hogy valami komolyabb bajom van. Később 2-3 napja a torkomon leghátul kicsi fehér hólyag jött ki. Valami komoly bajom lehet? Nagyon félek el menni az orvoshoz is rettegek, és amikor anyával beszélek nem vesz engem komolyan...

2022. aug. 12. 05:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pedig jobb az ilyet minél előbb rendbe tenni mert sok kellemetlenséget okozhat a dentálhigiénében és igen, a torkodban is.

Gyomortól feljebb lévő szervek nem savas környezethez vannak kitalálva, irritált lesz tőle a nyálkahártya és abba könnyen belemehet akármi,ami fertőzést okozhat.

Addig is, fordíts nagyobb figyelmet a szájápolásra és menj el orvoshoz vele!

2022. aug. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A szájápolással nincsenek gondjaim, mindennap ápolom. Lehet, hogy akkor fertőzés.
2022. aug. 12. 07:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!