Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi a franc? Egyáltalán...

Ez mi a franc? Egyáltalán hogy vázoljam fel az orvosomnak úgy hogy ne mondjon fel?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap ettem krumplisalátát ilyen műanyag dobozosat pennyből és egesz nap ma fájt a gyomrom görcsöltem és morgott a belem. Most eljutottam wcre és konkrétan a krumplik ahogy megettem őket úgy jöttek ki, tehát... Ki lehetett venni hogy igen Az es az es az is egy krumpli... Mi a fsz????
2022. aug. 12. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Hát, úgy néz ki, nem csak a doboza volt műanyag...🤷🏼‍♀️
2022. aug. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hallanak ők mindenfélét, nem foss emiatt.
2022. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
*ne
2022. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
sehogy. Hasmenésed van és kész, mert hülye voltál és nem rágtad meg a kaját. Ha megrágtad volna rendesen, akkor nem lenne egészben.
2022. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudod mi a különbség a "hasmenés" és az "egészben szarom ki a pennys krumplit" között?
2022. aug. 13. 05:34
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
5-ös, igen, az, hogy nem rágtad meg, ezért maradt darabokban. Ehhez nem kell nagy tudomány.
2022. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!