Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok vécézni?

Miért nem tudok vécézni?

Figyelt kérdés
Régebben is nehezen sz*rtam idegen helyen, de 1-2 nap után már sikerült. Most 4 napja nem sikerül, már kemény a hasam, néha érzem, hogy kellene, de amikor odaérek a vécére, semmi nem jön ki. Két nap múlva megyek haza, de nem szeretném ezt addig húzni, nehogy valami komolyabb problémám legyen. Milyen házi módszereket tudnék kipróbálni?

2022. aug. 15. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka lehet.


Melegben esetleg nem iszik eleget az ember. Igyál rostos gyümölcsleveket, meg szilva lekvár is segíthet.

2022. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Patikában vegyél glicerin kúpot.

Attól fél órán belül megkönnyebbülésed lesz.

Egyéb otthoni dolgok lehetnek még az emésztés gyorsítása, de azok kitudja mikor csapnak le, szóval nagyon ajánlom az előbb írt dolgot

2022. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 grafno ***** válasza:
75%
Hashajto esetleg beõntes. Ezek segitenek.
2022. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hunyadi víz, fél pohárral.
2022. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap reggel eszem szilvalekvárt, esetleg iszok langyos vizet, azt olvastam, az is segít. A glicerin kúpot félek kipróbálni :( Hunyadi vizet lehet Spar-ban, Pennyben, vagy hasonló boltokban venni? A környéken csak ilyen boltok vannak.
2022. aug. 15. 20:53
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Semmi okod félni tőle

hipphopp bent van, aztán hipphopp kint :D

2022. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Inkább bevennék 3 tisasent este és reggel egy bögre kávéval indítanám a napot. ;)
2022. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Bár én lány vagyok, de írj nyugodtan ha van kérdésed, tudok segíteni, én nekem is sűrűn van ilyen gondom.
2022. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
ha hashajtót veszel be a "dugón" nem fog segíteni. Igazuk van azoknak, akik a glicerines kúpot javasolják. Esetleg a meleg vizes fürdő segíthet.
2022. aug. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, sikerült :D
2022. aug. 16. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!