Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy különbözik a...

Lehetséges hogy különbözik a két fülem hallásmódja?

Figyelt kérdés

Régóta tanakodom hogy hogyan tegyem fel a kérdést.

A hallásom tökéletes. De csak akkor ha mind a két fülem használom egyszerre.

Feltűnt sokszor ,hogy az egyik fülemmel távolra hallok tisztán, közeli hangokat pedig tompán. A másik fülem pedig közelre hall, távolabbi hangokat tompán.Ez utóbbi a telefonáló fülem, jobban bírja a hangosabb hangokat is , amitől a másik fájhat.

(Közeli hang pl: a szobában akármi kis nesz; távoli hang pl: szomszéd kutya ugatás, másik utcán menő autó)

Nem egetverő probléma nyilván, csak nem értem, ez van másnak is, vagy ez mit jelenthet tulajdonképpen? Ha valamelyik fülemben halláscsökkenés lenne, akkor távolra és közelre sem hallanék, nem?


28/L (amióta az eszemet tudom "így" hallok)



2022. aug. 15. 20:40
 1/4 grafno ***** válasza:
100%
Én tökeletesen hallok a magam módján mindent, egyedül akkor érzek vagy tűnt fel hogy az egyik fülemre rosszabbul hallok ha a balfülem befogom es szemből jön a hang, akkor erzehetoen hallkabban hallok/ertek a jobb oldalra amugy semmi panaszom.
2022. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Simán.

Viszont a hallásod akkor egyáltalán nem tökéletes.

2022. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2: igeen jogos,de többször tűnt úgy hogy valamennyivel jobban hallok némelyik embernél, akármelyik korosztályt tekintve, akiknek szintén jó a hallása -allítólag-

De lehet ez csak frekvencia különbség volt

2022. aug. 15. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsegea de Egy teszttel siman meglehet allapitani, kb felora. Olyan cegeknel ahol hallokeszuleket csinalnak altalaban ingyenes a felmeres. Oda menj el mert te ez magadnak csak talalgatas.
2022. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!