Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvási paralízis rendszeres...

Alvási paralízis rendszeres előidézése lehet veszélyes?

Figyelt kérdés
Többször átéltem. Rémisztő, de mégis valahogy jó. Hosszú távon ártok magamnak, ha keresem ezt az állapotot?
2022. aug. 16. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs fizikálisan negatív hatása, inkább pszichésen megterhelő a többségnek.
2022. aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy csináltad??? Nekem soha sem sikerült, a tudasod álmodás viszont elég könnyen.
2022. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kérem szépen maradjon itt, mert az ezotériában nem hiszek! Vagy kerüljön törlésre, ha nem tűrhető meg ezen a helyen!


Bolondnak fogtok nézni (és igazatok is van). Eredetileg erotikus célra kitalált izolációs maszkot szoktam viselni időnként több órán át. Hogy ez mire jó? Nem tudom. De mindenesetre egy kóbor foton sem megy be alá. Valamelyest a hangokat is csökkenti. Egy alkalommal búvár csapatban üldögéltem egy tengeri csónak peremén. Merülni kellett volna, de én nem akartam. Kép és hang nem volt előttem, de mégis. Olyan érzés volt, mint amikor teljesen tiszta fejjel gondolkodol valamin, és nem csak ott hátul, mélyen formálódik, hanem egy belső hangban is megjelenik. A valóság és képzelet határán lehettem, mert le akartam venni a maszkot, és nem sikerült. Viszont éreztem, hogy „lebuktam”. Olyanok is látnak, akik előtt ez nagyon kínos lett volna. Még jobban akartam szabadulni, de semmi. Egyedül voltam valójában a lakásban, de akkor ezt nem úgy éreztem.

Ez volt az első. Volt olyan, amikor az egykor volt szüleim bukkantak fel. Amiket olvastam eddig erről, ahhoz csak mozgásképtelenségben hasonlított. Az ébren és mégsem állapotból a maszk miatt a látom a környezetemet kimaradt.

Valamikor régen olvastam valami boszorkányzsákról. Az is hasonlít a múmiazsákhoz, de más a célja. A test teljes blokkolása, külső ingerek kizárása stb. Fejjel lefelé lógatják fel az illetőt, hosszú időre. Így különleges tudatállapotba kerül, letisztulnak a gondolatok blablabla… ilyen terveim nincsenek, meg olyan személy sincs, akiben ilyen szinten megbíznék.

Korábban azt mondtam, nincs ez az alvási bénulás meg koboldok stb. Itt a gyakorin nagyon gyakran előkerül, főleg az ezoban. El nem tudom képzelni, hogy ez ennyire gyakori. Vagy igen?

2022. aug. 16. 15:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az oxigénhiány miatt hallucináltál, ami veszélyes, mert nem kapsz rendesen levegőt.
2022. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Feltétlenül körültekintőbbnek kell lennem. Érzem. Azt gondoltam, hogy az érzékelés részleges kiesése az oka.
2022. aug. 16. 17:23
 6/7 Z003 ***** válasza:

Hát tudtommal nincs fix módja alvásparízis elérésére. Legalábbis legális vagy könnyen megvalósítható nem. Vannak drogok amiknek viszonylag gyakori mellékhatása, a másik biztosabb opció ha valaki tudná figyelni az alvási ciklusaidat és felzavarhatna a megfelelő időpontban. De ugye ezt elég nehéz megvalósítani.


Viszont akiknek gyakran van éber álma azok körében az alvásparalízis is gyakoribb. Az éber álmodás meg tanulható, nem egyszerű de lehetséges. Így én ebbe az irányba indulnék el. De ez sem 100%-os, van akinél így sem jelentkezik.

2022. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%

Az álmok az agy DMT termelése miatt vannak.


Ez pedig az egyik legerősebb hallucinogén anyag.


Ilyen anyagok nélkül nincsenek ilyenek.

2022. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!