Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem szedek semmit vékony...

Ha nem szedek semmit vékony vagyok és gyúrok akkor kicsit vastagabb leszek?

Figyelt kérdés
Csak úgy full naturálba ha gyúrok és nem szedek semmi táp kieget meg fehérjét sem akkor attól még rakodik rám izom vagy ugyan úgy sovány maradok? A célom kicsit hizni de kajálással nem megy igy ha gyúrással jönne fel kicsi akkor elkezdenék gyúrni. Van aki igy tolja?
2022. aug. 17. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szalkasodni fogsz nem vastagodni. Ha vastagodni akarsz akkor se kell porokat bevenni, egyszeru csirkemell+brokkoli kombo is hatasos. Meg meg vannak ilyenek, nezz utana.
2022. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kell a poterin avagy fehérje, mert az izom abból keletkezik. Pl tyúkfehérje, halfehérje, disznófehérje. Ez mind ugyanolyan jó mint a por. + ehhez az erőedzés ugye.
2022. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaa értem , a nyers tojas mennyire jó? Sokszor lattam hogy azt eszik
2022. aug. 17. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is jó fehérjeforrás, de nem kell nyersen enni, ha kifogsz egy szalmonellásat fosol utána napokig.
2022. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na azt már át éltem és azt nem akarom még 1x 😰
2022. aug. 17. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!