Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintem aranyerem van. Mit...

Szerintem aranyerem van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap észrevettem, hogy van egy pici dudor a végbélnyílásomnál. Egyszer már előfordult ez velem, de másnapra eltűnt, nem fájt, nem vérzett, ezért nem csináltam vele semmit. Most nyaraláson voltam, és idegen helyen sokszor szorulásom van, most is volt, de már elmúlt, azóta rendesen eszem és iszom. Most nem tűnt el ez a dudor, délelőtt kicsit fájt, amikor ültem, de most már nem

fáj. Nem vérzik, se semmi, csak ott van a dudor. Van erre valami házi praktika? Esetleg kenőcs, vagy gyógyszer? Orvoshoz nem szívesen megyek, de ha muszáj lesz, oda is elmegyek. Anyukámnak se mondtam még el. Nagyon félek, hogy műteni kell, ezért szeretnék minél előbb megszabadulni tőle, ha lehet :( 16 éves lány vagyok.



2022. aug. 18. 14:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Voltál végül orvosnál? Mit mondott?
2022. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Pénteken felhívtam az orvost, ajánlott nekem egy kenőcsöt és székletlazítót, azt mondta, ha nem múlik el szerdáig, akkor menjek el. Már nem fáj és nem is vérzik, de a dudor még mindig ott van, bár szerintem kisebb (nem biztos :D ).
2022. aug. 22. 14:40
 13/13 anonim ***** válasza:
Szuper :) Igyál még mellé napi 2-3 liter vizet, egyél sok rostos ételt, zöldséget, gyümölcsöt és teljes kiőrlésű pékárura váltsál nyugodtan. Én reggelente megiszom egy evőkanál hidegen sajtolt lenmagolajat és utána sok vizet iszom, így sokkal könnyebb a reggeli indulás.
2022. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!