Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy kiskoromba...

Miért van az hogy kiskoromba azt mondják hogy ne feszítsek be vérvételkor, most meg azt mondják hogy feszítsek?

Figyelt kérdés

2022. aug. 19. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet nem mondanak.

Maximum azt, hogy szorítsd ökölbe a kezed.

Az pedig baromira nem ugyanaz mint befeszíteni.

2022. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó igaz, csak még álmos vagyok, nem tudok gondolkodni, és ez a szó jutott az eszembe
2022. aug. 19. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a gyerekek mindig ellenkeznek.
2022. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem sok vér vételem volt, és mikor kicsi voltam és ami a fejembe maradt ott mondták hogy engedjem el magamat, lazítsak, nézzek valahova máshova
2022. aug. 19. 11:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Ökölbe azért kell tenni, hogy ahogy szorítod elő jöjjenek az erek amit szúr. De ha továbbra is feszíted "nem tudja belenyomni" a tűt. Eleinte szorít, ha megtalálta és kitapogatta lazítsd el a kezed. Illetve ezek az előírások elég gyakorta változnak, lehet ez az új szabály ami alapján szúrni kell a betegeket.
2022. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!