Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dinnye -Tej - Szóda együtt...

Dinnye -Tej - Szóda együtt alkalmazható-e anyagcsere folyamatok felgyorsítására?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy rá hajlamos, semmi se fog történni, én is sörrel nyomom a dinnyét.
2010. szept. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Pfuj... Bocsi. :S
2010. szept. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kutyafülit gyorsítanak azok nem anyagcserét!
2010. szept. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha arra gondoltal, hogy egy jot akarsz fosni, nem rossz kombinacio, bar a szodat jobb sörre cserelni:D
2010. szept. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem ettől csak akkora has görcseid lesznek, hogy fetrengeni fogsz a fájdalomtól.
2010. szept. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem már használt.
2010. szept. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minden azon múlik, hogy a te tested mire érzékeny. Van, akit egy pohár jghurt is meghajt, mások a kovászos uborkát is tejjel öblíthetik le, akkor sem lesz semmi bajuk. Én - bár elég gusztustalanul hangzik a"menüd", úgyhogy nem lenne könnyű :=) - simán meg tudnám úgy enni, hogy nem lenne hasmenésem tőle.

Ha szorulásod van, egyél sok rostosat (müzli, zöldség, gyümölcs), joghurtot/kefírt, egy-két kanál (ha jól bírod, akár többet is) házi szilvalekvárt. Plusz mozogj, az is sokat segít a jó bélmozgásoknak.

2010. szept. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én elmennék a gyógyszertárba, és megkérdezném a gyógyszerészt. Biztos van olyan szer, ami mindenkinél hat. A tejes dinnyétől inkább hányni fogsz.
2010. szept. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem olyan, mint a lekvar meg hasonlok (ami egyeseknel bevalik), hanem gyomorrontast okoz, ami nagyon egeszsegtelen. De lehet, hogy semmit sem okozna, max. tenyleg annyi tortenik, hogy vegulis megmergezed magad es ezaltal a szervezeted kidobja magabol, ami bement. Baromi egeszsegtelen.
2010. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!