Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sclerosis multiplexesek! Ti...

Sclerosis multiplexesek! Ti tapasztaltatok ilyen tüneteket?

Figyelt kérdés

Egyre többször van olyan érzesem,mintha „hipóznék“, remegek, ájulásérzetem van, elgyengülök. Cukrom ilyenkor rendben van, terheléses cukorvizsgálaton is voltam már, elvileg ott sem volt gáz, de evés után fél-egy óraval valamivel jobban érzem magam.

Emellett a lábaimban érzek izomlázszerű fájdalmat és enyhe izomrángást. Eddig a háziorvosnál voltam, aki a sima labor alapján a pajzsmirigygondot kizárta (TSH szint oké), de szerinte ezek nem tipikus SM tünetek, neurológushoz jövő héten megyek.

Ti tapasztaltatok ilyen tüneteket, vagy kezdjek aggódni, hogy új nyavajám van? :/

Köszi ha ír valaki! :))



2022. aug. 23. 18:22
 1/4 A kérdező kommentje:
#nyavalya (de ciki :'') )
2022. aug. 23. 18:23
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Két barátomnak is az SM-el kell szembe néznie, más stádiumban. Szerintem jobb utána járni, hátha ténylegesen van még sajnos ezen kívül is valami, de igazság szerint nem hiszem. Annyi tünetet produkál, hogy az elképesztő. Kitartás neked.
2022. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos rengeteg tünete van/lehet....


Előre felesleges aggódni. El kell menni a neurológushoz.

2022. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Kiderult azóta valami?
2022. szept. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!