Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azokat kérdezném, akik életmód...

Azokat kérdezném, akik életmódot váltottak, kora fekvés, több alvás, több víz, egészségtelen ételek mellőzése (szóval nem ez a durva váltás, de odafigyelés) milyen pozitív (vagy negatív) változásokat tapasztaltatok külsőre belsőre?

Figyelt kérdés
2022. máj. 7. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kialszom magam rendesen, egész más fényben látom a világot másnap, sokkal energikusabb vagyok, sokkal tettrekészebb, nem húzom fel magam hülyeségeken, hanem türelmesebb vagyok, nyugodtabb, könnyebben poénra veszem a dolgokat, nem akadok ki azon, amin másképp kiakadnék.

Ha nem iszom eleget, lelassulok, ha eleget iszom, már eleve az megmozgat, hogy többször kell menni vécére - és akkor már nem csak oda megyek, hanem út közben ezt-azt tevékenykedek, így eleve mozgalmasabban telik a nap akkor is, ha itthon vagyok.

2022. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De jó, nálam is ez szokott lenni

Ilyenkor vajon melyik az igazi énünk? A türelmes, kedélyes, szemben a lusta lehangolt énemmel

Honnan tudjam magam is, hogy melyik vagyok igazából?

(Bocsi, egy kicsit más irány, de ezen most elgondolkodtam. Egyébként 18 l vagyok

2022. máj. 7. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az, amelyik kialudta magát, ez nem kérdés. Hogy milyenek vagyunk akkor, ha napokig éheztet valaki, az tökmindegy - az a lényeg, hogy akkor milyenek vagyunk, amikor nem vagyunk éhesek. Kész kiszúrás nem megadni magunknak a legalapvetőbb dolgokat.

Egyszer azt mondta valaki, az az igazi különbség a gyerekek meg a felnőttek között, hogy a gyerekek annak örülnek, ha fennmaradhatnak sokáig - a felnőttek meg annak, ha legalább néha végre lefeküdhetnek jó korán. És tényleg így van! :)

2022. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ:)
2022. máj. 7. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!