Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezüst-nitrát-oldat 0,1 N az...

Ezüst-nitrát-oldat 0,1 N az milyen erős?

Figyelt kérdés
Egy múlni nem akaró afta van a számban. A barátom édesanyja tegnap mondta, hogy kenjem be ezzel náluk. Jól be is ecseteltem. Viszont ma utánaolvastam, és azt írták, hogy nagyon mérgező. Főleg szájban. Tegnap amikor náluk voltam 2xer is beecseteltem vele elég jól. És most nagyon meg vagyok ijedve? Mi bajom lehet tőle? (valószínűleg nyeltem is le kicsit belőle mert nyállal keveredett)

2022. aug. 24. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A nitrát miatt lehet veszélyes, bár nem vagy csecsemő, így semmi bajod nem lesz. Legközelebb ha betadine-nal öblögetsz, akkor is sokkal jobban jársz afta ellen...
2022. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
HA még élsz: frissen vágott citrom gerezddel kell borogatni. Előtte gézzel szárazra törülni. ~ 3 alkalom elég nekem. Üdv!
2022. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!