Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A plazmaadás hagy maradandó...

A plazmaadás hagy maradandó sebhelyet?

Figyelt kérdés

2022. aug. 28. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
nem
2022. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
nem hagy
2022. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Igen.

Ahogyan a véradás helye is meglátszik, ott maradnak a tűnyomom a bőrön. Persze ez csak közelről látható.

És az ereket roncsolja, tekintve hogy plazmát sokkal sűrűbben lehet adni, mint vért. Csak aztán ha megbetegszik az ember, és vénát akarnak szúrni...

Szóval plazmát adni csak ésszel.

2022. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Párom még az egyetem alatt járt plazmát adni. Nem tudom hányszor, annyira azért nem sűrűn, de jópárszor volt és most évekkel később is látszik ott egy kis heg. Nem csak egy pici szúrásnyi, annál nagyobb, de azért nem olyan feltűnő, ha nem direkt az nézi az ember.
2022. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mindig ugyanott szúrnak meg, ezért egy kráterem lett (mint egy méretes bárányhimlő helye, csak mélyebben. 60szor voltam.


Semmi nem mulasztja el, még az idő se

2022. okt. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
fehér folt van nekem ott.Nem annyira feltünő,de nem is szép.Sajnos ez már ilyen marad
2022. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!