Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire káros nyáron kispokró...

Mennyire káros nyáron kispokróc nélkül aludni?

Figyelt kérdés

Tesóm mindig mezítelen felsőtesttel alszik nyitott ablakkal és semmilyen pokróc nélkül.

Az igaz, hogy elalvásnál nincs melege, de reggelre hideg a bőre meg a dereka is.

(én valamikor takaróval is fázok)

Lehet ennek valamilyen káros hatása?


(olyat is csinált nem egyszer, higy én hálózsákban felöltözve alutam kint az udvaron, ő meg csak egy polifonnal ugyanúgy félmezítelenül.)



#alvás #bivakolás #hidegben alvás
2022. aug. 28. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2022. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. A hőháztartás álmodban is működik (hacsak nem ütöd ki magad droggal vagyy piával)
2022. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. aug. 29. 07:19
 4/6 Bferike ***** válasza:
100%

Gondolom a tesód fiú, te meg lány vagy.

A férfiak jobban bírják a hideget, gondolom ennek valami élettani oks van: nagyobb szív, erősebb keringés, stb.

2022. aug. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4

Neked is igazad lehet, plusz a ffiaknak a végtagjaik, a nöknek a törzsük melegebb (ok: terhesség alatt így jobb).


Én nőként fáztam "fel" így nagyon durván. De sztem egy ffi nem fog.

2022. aug. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nőként CSAK takaróval tudok aludni a legnagyobb kánikulában is (lepedővel akár), amit a derekamra teszek csak.


5-ös voltam

2022. aug. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!