Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet attól bajom, ha a...

Lehet attól bajom, ha a combom hozzáért a wchez?

Figyelt kérdés
Itthon voltam, és voltak most itthon távoli rokonok is. Tiszták, de utánuk voltam az itthoni wc-n, és a combommal kicsit hozzáértem a wc ülőkéhez.
2022. aug. 29. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Úristen.mond hogy ez nem komoly
2022. aug. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdés: Hogy szoktad a WC-t használni, hogy ne érjen hozzá a combod? Ez a rendeltetésszerü használati mód!
2022. aug. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ráülni a wc-re rokonok után, csakis a szüleim és a párom után. Ha valaki van itt tartani szoktam magam, de lehet véletlenül hozzá értem az ülőkéhez.
2022. aug. 29. 18:21
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Es az orvosod mit szol mindehhez? Mert vagy keves a gyogyszer, vagy sok, de igy semmikepp se jo.


(segitek: fobias kenyszerbetegseged van, amit kezelni kellene)

2022. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

😱😱😱😱😱


De ha otthon voltál, miért nem törölted le fertőtlenítővel?


Amúgy úgy bírom ezt a női hülyeséget 🤦🏻‍♀️ Tartsuk magunkat a wc felett... Semmi gond nem lenne belőle, ha mindenki leülne és kiengedné a vizeletét a wc-be. Normál tempóban. Nem csapódik fel, a combodról nem mászik fel sehová a baacciii. De így, hogy mindenki felette tápászkodik és lehugyozza az ülőkét, így tényleg nem jó ráülni.


De sztem a rokonaid rendesen rá ültek, semmi bajod nem lesz tőle, ha te is így teszel.

2022. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
OMG...😎
2022. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Minimum combrák! 😂😂😂
2022. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Vajon a kukit milyen védőfelszerelésben hajlandó megfogni az ilyen?
2022. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

Egy jó nagy mítosz az, hogy úgy kapsz el pl. nemibetegséget, hogy ráülsz az ülőkére.

Egyrészt, ahogy te is írod, a combod ért hozzá. Tehát a másiknak is a combja ér hozzá, ha ráül (meg a farpofái legtávolabbi részei legfeljebb). Ott nem sok nemibetegség kínozza az embert, de legalábbis nem gócpontja, az hótziher. Én még senkitől sem hallottam volna, hogy a farkát vagy a női részeit dörgölgette volna az ülőkéhez, de hát ahány ház, ugye...

(Amitől elkaphatsz betegséget, az viszont az, ha pl a kilincset megfogod más után, aki előtte a nemiszervéhez ért a kezével, és ezzel a kézzel te is hozzáérsz a sajátodhoz.)

Az ülőkére a gusztus miatt nem szoktak ráülni alapjáraton, és ha utaztál már valaha MÁV-val, vagy mentél el kocsmában wc-re, akkor ezt nem kell ecsetelni. Elkapni viszont nem fogsz így semmit.

De hogy story time legyen, olyan előfordulhat nyilvános wc-nél, hogy ha pl. brutál erős tisztítószerrel NEM JÓL van takarítva a wc (értsd: a maró anyag az ülőkén maradt), akkor bőrirritációt okozhat a combodon, miután érintkeztél vele. De ezt is ki lehet heverni, és nem ez teszi ki az orvosi ügyeletes esetek nagyját.

2022. aug. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem már az eltelt 50 évben több, mint 5000-szer hozzáért és még nem kellett amputálni mégsem.
2022. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!