Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem lesz bajom attól ha...

Nem lesz bajom attól ha naponta 3-szor zuhanyzom?

Figyelt kérdés
Miután felkelek szoktam zuhanyozni, aztán munkába megyek ahonnan hazaérek izzadtan meg poros helyen dolgozom így miután hazaértem rögtön megyek zuhanyozni. És estefelé szeretnék edzeni is és egy tonna víz folyik rólam tornázás után. Ezért az lenne a kérdésem mennyit árt a 3 zuhanyzás 1 nap? Több napon keresztül.

2022. aug. 29. 22:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Miért ártana? Legalább tiszta vagy:)
2022. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Megoldás az lenne, ha hamarabb ébrednék és reggel edzenék. De már így is 5 kor ébredek mert 6 ra munkába kell legyek. 4 kor nem szeretnék kellni mert, akkor hamarabb kéne lefeküdjek.
2022. aug. 29. 23:02
 3/17 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, hogy ártana mert alapból a dermatologusok 2-3 naponta 1 zuhanyozást ajánlanak. Mégis az emberek többsége mindennap zuhanyozik.
2022. aug. 29. 23:04
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is 3x tusolok naponta. Állítólag, nem igazán jó. De, sajnos megszoktam.
2022. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem értek hozzá, de szerintem kiszárítja a bőrt. Ismerek valakit, akinek az a mániája hogy folyton kezet mos. Bár biztos nem kap el semmilyen betegséget, csak kitüntetéseket Müller Cecíliától, de nagyon ki van száradva a keze. Bár napi 30 kézmosás más, mint 3 tusolás, és nem radikálisak a következményei, de lehet az is kiszárítja valamennyire a bőrt. De ezek csak az én gondolataim, nem vagyok bőrgyógyász.
2022. aug. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
47%
majd a pénztárcád bánja
2022. aug. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6%
Majd észreveszed, ha sok, amikor kezd kiszáradni a bőröd, ami különösen a tusfürdők alkalmazásánál jelentkezhet.
2022. aug. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Én hajszálpontosan így csinálom.

Tusolás: 1. reggel 2. délután, munka után, 3.esti futás után

(Bónusz: reggelente hajat , pedig hosszú hajam van.)

Ezer éve így csinálom és jelentem, még nem koptam el. :)


48N

A fogyókúra kategóriát én sem nagyon értem.

2022. aug. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
a hajat után kimaradt egy mosok. Bocs #9-es voltam
2022. aug. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9%
Majd anyádék kifizetik a horribilis vízszámlát! Ennyi eszed van...
2022. aug. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!