Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vannak olyan szabályok,...

Vannak olyan szabályok, amikkel 100% el lehet kerülni a hányós vírusokat?

Figyelt kérdés

Hányásfóbiás vagyok. Igaz, 9 éves korom óta nem hánytam, de nagyon félnék ha ez megtörténne. Olyankor kell, hogy legyen velem valaki, aki nyugtat, mert halálfélelmem van. Ősztől egyedül fogok élni, mert elköltözök itthonról és komolyan az a legnagyobb félelmem az egészben, hogy mi van, ha az albérletben jön rám egy ilyen vírus. Hogyan tudnám 100% elkerülni?

Eddig is rendszeres kézmosó voltam és csak “biztonságos; megbízható” ételeket ettem.


2022. aug. 30. 06:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Űrhajós szkafander, minden ételt átfőzni/sütni fogyasztás előtt... mivel hívtak már vissza Kinder csokit is szalmonella miatt, ezért nem hiszem, hogy ésszerű keretek között a 100% elérhető lenne. Amit jelenleg is csinálsz, az elég jó valószínűleg.
2022. aug. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs.
2022. aug. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!