Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Wc-zés közben nem kevés...

Wc-zés közben nem kevés mennyiségű vér távozik belőlem 2. napja. Aranyér lehet?

Figyelt kérdés

Sajnos nem jutottam ma el orvoshoz, de mindenképp elmegyek, viszont addigis szeretnék többet tudni erről.

Tegnap reggel kezdődött és nem csak annyi vér volt, hogy a papíron nyomot hagyott, de a wc-ben is állt. Utána akárhányszor elmentem ugyanúgy vérzett. Ma egy borsó mennyiségű széklet mellett is ugyanannyi vér jött ki. A papíron is viszonylag nagy folt szokott lenni. Nem fáj, nem viszket, nem lüktet, egyáltalán nem érzek semmit. Az egyik nagyobb székletnél viszont azt figyeltem meg, hogy csak az egyik oldalán végig véres, mintha azon a részen lenne belül egy sérülés. Aranyér volt az első gondolatom, de az vérzik ennyire?



2022. aug. 30. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jobban jársz ha itt nem találgatunk!


Csalóka lehet.


Lehet "szimpla" aranyér is de halálos elváltozás is.


Menj orvoshoz!

2022. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Soha nem volt aranyerem, ennek sem volt gyáltalán semmi előjele, tegnap kezdődött az egész és már az elsőnél is jelentős vér mennyiség távozott. Így is lehet veszélyes? Rendben, mindenképp elmegyek.
2022. aug. 30. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Írd be Googlebe, kb. azonnal ott

lesz hogy ha jelentős mennyiségű vér jön akkor sürgősen orvos mert komoly baj.


Évek óta ezt szajkózzák az embereknek!

2022. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2022. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2022. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem aranyér, bármi más lehet, akár rosszindulatú daganat is. Azonnal! sürgősségi ilyenkor, nem "majd elmegyek orvsohoz". Addigra meghalhatsz.
2022. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6.válaszolónak.Az ilyen idióták miatt ne tájékozódjon az ember interneten.Persze bármi más is lehet nyilván,de ez az "addigra meghalhatsz"!Semmi kísérő tünete nincs,ami arra utalna hogy daganatos legyen,de ijesztegetni fogalmatlanul az megy.Persze hogy menjen orvoshoz,ez egyértelmű,minél előbb.De egy daganat,kb utolsó tünete LEHET a vérzés.Előbb jön a hasfájás,székletrend megváltozása stb..Az esetek 95% ban a vérzés "ártalmatlan"!Mindezt csak azért írom le,mert nekem is ugyanígy volt,és voltam olyan hülye hogy itt olvasgattam.Aztán kiderült hogy belső aranyerem van,ami nem is fájt,és más tünet nem volt,azon kívül hogy a székleten vér volt!
2022. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!