Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kedves Emberek! Olyan problémá...

Nico91 kérdése:

Kedves Emberek! Olyan problémám van már egy ideje, hogy előfordul, hogy a húgyhólyagom kb 20 percenként megtelik, tehát ez nem csak inger, hanem valóban nagy mennyiségű vizelet távozik. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nagy -wc után pl mindig 20 percre rá pisilnem kell sokat. Továbbá olyan is előfordul, hogy ha sokáig nagy mennyiségű vizeletet tartok vissza, akkor a következő pisilésnél nem távozik magától az összes, hanem ha nyomom, még távozik vizelet részletekben. Ez gyakran idegességgel és fejfájással társul. Nem iszom sokat, és a laboreredményeim is jók voltak. Vajon mitől lehet ez mégis? Megnehezíti az utazásaimat, és mind engem, mind a körülöttem lévőket zavarja, ha folyton wc után kell kajtatni.23 éves lány vagyok, nem normális, hogy ilyenekkel kell bajlódnom.

2014. júl. 15. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

ADH hormon hiány.Az a hormon elvileg a vízvisszatartásra szolgál,de nálam is ez van,amit írsz.Ezért nem tartom vissza a vizeletet,hátha rendbejövök.

Én viszont többet iszok.

2014. júl. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos semmi hasznosat nem tudok írni erre csak azt, hogy nálam Ugyanez a helyzet. Voltam kivizsgálásokon de nem találtak semmit, így maradt ez az állapot :(
2014. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!