Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit egyek,hogy kevesebb...

Mit egyek,hogy kevesebb kenyeret egyek?

Figyelt kérdés
Rengeteg kenyeret eszem,egyszeruen nem lakom jol. Kulonben stressz evo vagyok.
2022. aug. 31. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

Kivizsgáltattad magad? Legalább egy labor megvolt? Cukorproblémák, inzulinrezisztencia, hormonális problémák (pl. pajzsmirigy) irányba ha nem volt kivizsgálás, érdemes lenne.

Ha nincs szervi háttér, akkor máshogy kell hozzáállni, mint ha van.

2022. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem lehet, hogy kevés fehérjét vagy zsírt viszel be? Én olyankor szoktam éhes lenni.

Kenyér helyett jó ch forrás :rizs, bulgur, kuszkusz, köles, burgonya (édes, sárga stb).

Kenyérből is van többféle, magvas, korpás, tk.

2022. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

Ne tarts otthon kenyeret🤷‍♀️

Egyébként mit eszel?

2022. aug. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Minden, amit az első kettő írt. Illetve, ha a mentális részével is akarsz foglalkozni, akkor gondolj bele, hogy nem-e csak azért nyúlsz a kenyérhez, mert könnyű. Nem kell vele hülyéskedni, kész a kaja.


Ha esetleg előre elkészítesz egészséges nasikat (hummusz és felvágott répa, vagy zabkása vagy valami ilyesmi) akkor lehet, hogy kisebb erőfeszítés lesz lebeszélned magad a kenyérről.


Mert, ha nincs otthon semmi készen akkor a "küzdelem" arról szól, hogy 2 perc alatt kész szenya, vagy pedig fél óra alatt megfőtt étel. És akkor már bezony sokkal nehezebb a harc.


De mindenképp vizsgáltasd ki magad. Csináltass vérképet stb.

2022. aug. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
A fentieken túl azt is érdemes megnézni, milyen kenyeret eszel. Az olcsó, albán pékséges pékáruból szinte bármennyit meg lehet enni és még mindig éhes leszel. Mostanában a többi helyen is egyre pocsékabb a bármilyen pékáru minősége, szóval vagy kifizetsz zsemléknként legalább 80 forintot, vagy megtanulsz otthon kenyeret készíteni, abban nincs térfogatnövelő és hasonló.
2022. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kivizsgaltattam magam. Epe kovem van,ugyh dietasan etkezem,reggeli vacsi turo- cekla.ebed csirke mell meg melle amilyen koretet szabad.
2022. aug. 31. 11:47
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Akkor kenyeret nem is ehetsz de azt eszel? Vagy nem értem. Ha ehetsz kenyeret, akkor vegyél egy kenyérsütőt és csináld magadnak. Laktatóbb sokkal mint a bolti és nincs benne annyi sze.mét sem, ahogy fentebb is írták. Én is inkább itthon sütöm a kenyeret. A teljes kiőrlésűt fehér lisztel kell keverni, vannak receptek a neten.
2022. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A reggeli vacsi túró ch tartalma lehet, nem elég a szervezetnek. Előírták, hogy csak ezt eheted? Vagy hogy mennyi ch-t? Mert lehet azért kívánod a kenyeret.
2022. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Jah amúgy kenyér helyett szoktak abonettet, pászkát használni 7es válaszadó voltam, pont a lényeget hagytam ki
2022. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
Egyél húst, gyümölcsöt.
2022. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!