Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Műköröm szülésnél(?)

Műköröm szülésnél(?)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem elsősorban olyan anyukáktól akik már szültek de nem magán kórházban,hogy lehet e rajtam műköröm ha megyek szülni? Nyilvan nem ez lesz majd életem legfontosabb dolga meg nem szépség szalonba megyek,de olyat is hallottam már hogy nem számít meg olyat is hogy számít mert a körmön üt ki a leghamarabb ha baj van.
2022. szept. 1. 13:33
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
32%
a körmön semmi nem üt ki. Amikor jönnek a fájások, akkor senki sem ruhan körmöshöz leszedetni ami fent van.
2022. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Altatásos műtétnél szokták kérni, hogy ne legyen műköröm / lakk, mert az aneszteziológus tényleg nézi a körmöket is (oxigénhiányos állapot ott jelentkezik először), és pl. nekem valami csíptetős izét is ráraktak az egyik ujjamra.
2022. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem,nyilván még nem tudom előre hogy császár lesz e vagy sem mert akkor meg plusz gépekre kötnek gondolom. Csak ugye már évek óta van műkörmöm és már anélkül fura lenne. (Aki tudja és akinek van az érti :D ) köszönöm a válaszokat.
2022. szept. 1. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:
PEdig nem árt, ha szokod, mert a gyerekkel veszélyes. Úgy értem, ha nagy a köröm, rá veszélyes, mert felsértheted, miközben pelenkázod, öltözteted, mert mocorog közben, nem fekszik mint egy darab fa :D
2022. szept. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom persze,de eddig se volt nagy körmöm,de inkabb majd le szedetem mert tényleg nem akarok bajt a babának.
2022. szept. 2. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!