Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok! Mondanátok véleményt...

Lányok! Mondanátok véleményt az alakomról? (Kép lent)

Figyelt kérdés
[link]

2022. szept. 1. 18:14
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Egy műtét után lett ilyen, hónapokig nem mozoghattam sajnos :/ kíváncsi vagyok, a véleményekre, írhattok is, ha szeretnétek :)
2022. szept. 1. 18:44
 12/28 anonim ***** válasza:
94%
Minimum -20 kg-val és izmosabb testtel sokkal jobb lenne.
2022. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

A korodat nem ismerjük...


Mint mindtam, hetvenéves kor esetén még éppen vállalható lenne, hiszen abban a korban már nehezebben épülnek, -és gyorsabban bomlanak le az izmok, a szervezet fokozottabban raktároz zsírt, az aktív testmozgás pedig nehezebbé válik a csontosűrűség csökkenése, az izomzat fáradékonyabbá válása miatt.

2022. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
52%
70 éves kor???kislànyok, láttatok már férfit vagy sok volt a Justin Bieber???????
2022. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Láttunk :D Apai nagypapámnak volt hasonló testalkata.


Az anyai nagypapám mellett viszont csúfos szégyenben maradna, mert ő a Kérdezőhöz képest milliószor fittebb volt.

2022. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, kár volt kiírni a kérdést 😅 aki viszont írt értékelhető véleményt, köszönöm a válaszokat :)


Amúgy meg kedves 15-ös; nem kívánom neked, hogy legyen egy olyan műtéted, hogy hónapokig, vagy akár egy évig lerobbansz 👍


Nem is beszélve esetleges inzulinrezisztenciáról, vagy pajzsmirigy-alulműködésről stb...


Valamilyen módon meg a fagyi visszanyal, ha nem is súly, hanem más betegség miatt.


Szép estét! :)

2022. szept. 1. 20:34
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Értélelhető, korrekt válaszokat kaptál. A testedről kértél véleményt. A műtétet ne keverjük ide, mert utána nyilván mindenki rossz passzban van, viszont épeszű ember nem oszt meg nyilvánosan képet az ennek köbetkeztében leépült állapotáról.


A jelen kinézetedre vonatkozó véleményeket kértél, azokat meg is kaptad.

2022. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de hogy jönnek ide az egészségügyi problémáid?


Ha alapból nem szeretem ha valaki kövér, majd elmondja, hogy beteg, és azért kövér, akkor hirtelen szeressem, és ne zavarjon? 🤣

2022. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak nem tudom épp ésszel felfogni, hogy mégis milyen indíttatásból akarod véleményeztetni magad, ha te magad is tudod, hogy az adott műtét milyen rossz hatással volt rád...


Normális esetben az emberek a felépülésüket követően tenni akarnak azért, hogy visszaszerezzék a korábbi állapotukat, és lebfeljebb akkor tárják magukat ilyen módon könzönség elé. Egy — például — szívműtét után én sem tennék ki magamról képet a kimerüléstől karikás szemeimről, meg a frissen vágott sebbel a mellkasomon publikusan, számomra vadidegenek elé. Egyszerűen nem értem, hogy milyen megfontolásból jutottál erre a döntésre...

2022. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, anyukám 12 évig volt daganatos beteg, műtétek, kemók és vizsgálatok voltak a háta mögött. Amikor csak tudott, tornázott otthon. Az erős hasfala miatt gyógyult olyan gyorsan ott a seb.


Jobbulást neked és ha fáj az igazság, akkor máskor dugd a fejed a homokba, attól minden problémád megoldódik.

Egyébként pedig kifogást mindenre lehet találni. Gondolom napi nem 2000 kalóriát eszel csak.

2022. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!