Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnaposság ellen? Mindentől...

Másnaposság ellen? Mindentől hányingerem van. Legyen tea vagy víz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom nem kellene inni...de ha a baj megtörtént mit lehet tenni?
2010. szept. 25. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Zsalya tea, kamilla tea, amik nyugtatjak a gyomrot, de nehogy raigyal alkoholt,

mivel sokan igy tesznek, de ekkor csak az "elozo" napot folytatjak, mivel egybol megart es segiteni sem fog.


A csalan tea is nagyon jo,mivel nagyon jo a vertisztito hatasa es nagy a vastartalma, igy amikor ezzel kezded a napot, affele immunerosito is lesz!


De azert ne igyal sokat, es amikor iszol, akkor ne keverd, es ne fogyasz sok rovidet!

2010. szept. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok.köszi a választ első válaszoló :))
2010. szept. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy amit megiszok ki is jön...
2010. szept. 25. 08:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami száraz kell,pl kétszersült.
2010. szept. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
en mar voltam haromszo-negyszer ilyen allapotban es ami fura, hogy nem ittam többet, mint amuy, csak ra kellettjönnöm, hogy a bort nem birja a gyomrom. Egesz masnapot vegighanyom ilyenkor, ami segit amugy: kola lassan kortyolgatva. Egyszer egyböl hatott, legutobb nyaron voltam igy, akkor az elsö dobozos kolat meg kihanytam, de utana mar nem. Aludjal, egyel is valamit, ha igy is-ugy is hanysz, legalabb ne epet hanyjal, mert annak gusztustalan ize van. Nekem a teak nem valtak be, ettöl függetlenül neked hatasos lehet. Zuhanyozz le hüvösebb vizzel, tedd rendbe magad, feküdj le aludni, amikor felkelsz bevehetsz egy deadalon-t, es menj el setalni (menj el az ügyeletes gyogyszertarba deadlonert :) ). Utana jobban leszel, de az en tpasztalatom, hogy csak holnap reggelre leszel 100 %-os. (holnap reggel tojast egyel reggelire)
2010. szept. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
jah, es soha ne igyal egyszerre nagy mennyiseget, ha teazol, ha vizezel, vagy kolazol, akkor sem (nem a tegnap esteröl beszelek, az mar megtörtent :) ), mert akkor egyböl hanyni fogsz, csak kortyonkent igyal.
2010. szept. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hu, nemtudom én már rég bsztam be, itt a vírus !



Viszont amilyen emlékem megmaradt masnapossag ellen: fájdalomcsillapító, tea ( tokm1 milyen) víz, friss levegő, jó kis zuhany ahogy jól esik, alvás alvás alvás

2020. dec. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!