Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma a lábcsont...

Mi lehet a probléma a lábcsontommal? (nem tudom pontosan a nevét, kép lent)

Figyelt kérdés

A bal lábamon jobban kiáll azaz oldalsó csont és fájni is szokott főleg 8 óra munka után a munkavédelmi cipő miatt szerintem. Le is fogom cserélni mert nagyon kellemetlenül fáj.

Tudok neki csinálni valamit esetleg?

[link]



2022. szept. 2. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Hát most mondanám, hogy plasztikai sebész, de nyilván nem valószínű, hogy emiatt súlyos pénzeket akarsz kiadni. Szerintem egy jobb cipő segíthet a legtöbbet, illetve egy ortopéd doki, aki talán tudja, hogy mi ez a dolog, miért van, és lehet-e rajta változtatni.
2022. szept. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, hogy a lábfej is be van duzzadva, mindenképpen érdemes ortopédiára elmenni, tisztázni kell ha ez sokszor előfordul vagy nem múlik el. Egy rossz cipő is okozhat ilyet, de semmiképpen nem normális.
2022. szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is rossz cipőre tippelek. Túl rövid/szűk/kényelmetlen lábbeli szokott ilyent okozni.

Ha ez a cipő kötelező, szerezz be egy számmal nagyobbat!

2022. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bütyök a neve, de én is ügy látom, hogy a lábad is duzzadt. Próbálj meg valami ortopéd jellegű cipőt szerezni, menj el ortopédiára is.
2022. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nektek!:)
2022. szept. 7. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!