Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történt velem?

Mi történt velem?

Figyelt kérdés

26 éves (elvileg egészséges) sportos férfi vagyok.

Az egész tavaly decemberben kezdődött.


Egyszer csak vezetés közben (sofőr voltam), hírtelen a semmiből, egyszerre elkezdett fájdogálni a bal karom(mindig máshol) és a bal mellem alatt egy érdekes érzés, nem nyomás, hanem inkább mint ha azt érzékelném, hogy rajta lenne valami könnyű tárgy, pl egy pénztárca vagy egy mobil. Itt lett ez az életem része, néha elmúlt néha elöjött, össze-vissza. Pár nap után annyi változott, ezek mellé hozzá jött még egy tünet, szintén a bal mellem alatt egy bizsergő érzés(talán zsibbadás). Néha már fájdalmat is éreztem ezen a területen de csak ritkán. Teltek múltak a hetek, semmi változás. Irány a kardiológia. Volt holter, abpm, vérvétel, de semmit nem találtak, tehát nem szív eredetű. Több hét megint eltelik, semmi változás. Már a bal lábam is el kezd fájni de ritkábban mint a többi tünet. Még mindig várok, hogy elmúljanak a tünetek de semmi. Már március környékén járunk de továbbra sincs javulás. Újabb gond társul, elkezd fájni a fejem is. A hét minden napján. Össze vissza, mindig máshol, mindig máskor. Elötte soha életemben nem fájt. Elmentem belgyógyászhoz, na itt mindenemet megvizsgáltak. Volt mindenhol ct, ultrahang, vérvétel, minden. Nem találtak semmit. Teltek múltak a hónapok, már augusztust írunk és a mai napig tartanak a tünetek. Annyi változott, hogy a bal karom és a bal lábam már csak nagyon ritkán fájogat. Tehát a fejfájdalom kb 5 hónapja, a mell alatti fájdalom/hamis érzékelés kb 9 hónapja tart minden egyes nap. Az orvos aztmondta, éljek ezekkel együtt. Hát köszi.


Történt egy két dolog, még mielött kitörtek a tünetek decemberben, de nem hinném, hogy sok közük lenne az egészhez. Annyi, hogy voltam egy picit beteg (lehet, hogy covid) és csináltattam egy tetoválást a jobb alkaromra. Én valami idegi problémára gondolok, de az ha is, nem értem mitől lehet. Valakinek van ötlete? El kéne menni ideggyógyászhoz is? Köszönöm, ha valaki tud segíteni.



2022. aug. 20. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltal pszichologiai eredetre? Kieges/burn out? Tortent valami, sok melo, halaleset, barmi tavaly osszel?
2022. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Pszichoszomatikus lehet..... szorongás, depi, stb...
2022. aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!