Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vagyok állandóan fáradt?

Mitől vagyok állandóan fáradt?

Figyelt kérdés

Ezt nehezen fogom tudni megfogalmazni.

Van egy fura érzés bennem.


Egyetlen egy alkalomra emlékszem amikor még több évvel ezelőtt úgy keltem fel, hogy enyém a világ, ez az én napom, semmi problémám nem volt, mintha lebegtem volna a föld felett és nem is a saját testemben lettem volna, nem fájt a lábam, a kezem, semmim, szinte mintha nem is éreztem volna, nem voltam egyáltalán fáradt, egész nap teljesen energikus voltam. Ez a nap nagyon nagyon megragadt az emlékemben, mert előtte, és azóta is egy mosott szar vagyok. Pihenhetek bármennyit bárhogy, olyan soha nincs hogy kipihenten, probléma nélkül keljek fel. Szinte mindig fáradt vagyok, akár 4 órát alszok, akár 8-12-t, akár egy hétig nem dolgozom és csak otthon vagyok. Folyamatosan van valami problémám, mintha mindig lenne rajtam több tíz kiló súly amiket cipelek. Salyog a lábam, a karom, fáj a nyakam, és nem, nem rossz matrac, rossz szokások miatt. Mert azon az egy napon tényleg mintha kívülről láttam volna magam mindennemű "rossz érzet" nélkül.

Ismerősök sokszor mondják hogy ilyen meg olyan kipihentek, amit én el sem tudok képzelni.


Mi lehet velem? Talán csak beképzelem ezt az egészet és problémát generálok belőle?


2022. szept. 2. 22:41
 1/2 anonim válasza:
10%
Vastagbél probléma.
2022. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vashiányod nincs?
2022. szept. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!