Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok állandóan fáradt?

Miért vagyok állandóan fáradt?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy, hogy 7, vagy 12 órát alszom, akkor is fáradtan ébredek. Szinte minden nap elalszom délután. Nem hinném hogy vashiányos lennék, már kb. 2 hónapja vas/mindenféle vitamintartalmú táplálékkiegészítőt szedek. 18/F
2018. márc. 23. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Mennyire vagy aktív? Úgy értem, tanulsz, sportolsz, egész nap rohansz, pörögsz és ebben fáradsz el (mert az megesik), vagy olyankor is fáradt vagy, amikor ki sem mozdulsz egész nap?
2018. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tanulok, sportolok is. Szinte állandó, naponta csak 2-3 órát érzem magam energiával teli.
2018. márc. 23. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Reggel rögtön felkelés után kb. 10 percig végezz különböző tornagyakorlatokat, hogy az alvás közben elgémberedett izmaidat megmozgasd, aztán dobj be egy jó erős kávét és igyál napközben 1-2 pohár teát (este már ne, mert nem tudsz tőle aludni). Az energiaitalokat hanyagold. :)
2018. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Maga az időjárás is ilyenné teheti az embert .Ahogy kitavaszodik ,elfog múlni .
2018. márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!