Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már, hogy valami pitiáner...

Volt már, hogy valami pitiáner mozdulat miatt lett vállficamod?

Figyelt kérdés

Például gyorsan akartad felvenni a kabátot vagy szólt az ébresztő, és megijedvén hirtelen mozdulatot tettél, aminek kiugrott a vállad?

Tíz éve volt egy komolyabb vállsérülésem, azóta semmi, kivéve tegnap, amikor tényleg semmi mást nem csináltam, csak aludtam, és amikor szólt a telefon, valahogy úgy sikerült mozdulnom, hogy vállficam lett belőle. (Azóta voltam orvosnál)

Mi okozza? Mindent eszem, szedek multivitamint, sportolok. (A doktort csak az érdekelte, hogy volt-e ilyen korábban.) Van olyan ismerősöm (gyerekkori barát), akinek úgy ficamodott ki, hogy az iskolában nagy lendülettel akarta letörölni a táblát.

Engem most az ilyen történetek érdekelnének, hogy van ilyen, mert jelenleg senki sem hiszi el, hogy efféle nevetséges mozgás miatt is megtörténhet.



2022. szept. 3. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Simán megtörténhet. Nekem térdsérülésem volt pár éve, azóta évente egyszer általában kimegy. Mindig banális helyzetben.
2022. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak olyankor van baj a könyökömmel, mikor valami tök egyszerű dolgot csinálok... Szerintem pont azért, mert amikor valami nehezet emelek, tartok vagy eleve tudom, hogy fura pozí ióban kell dolgoznom (pl. lambériázás), akkor külön odafigyelek, hogy nehogy baj legyen, de mikor a gyerekekkel tollasozok vagy a ruhát teregetem, lankad a figyelmem és már meg is van a baj...
2022. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!